Studio filmowe JRP

Filmowanie z drona.

Filmowanie z dronu DJI air 2s dla firm, agencji nieruchomości i osób prywatnych. Dostarczenie surowego materiału w 4K lub jego obróbka w post produkcji i dostarczenie gotowego materiału do wyświetlenia. 25 minut lotu i filmowanie lub robienie zdjęć to 500 zł + koszty dojazdu.

Termowizja ICE FLY DJI Enterprise 

Zainteresowanych proszę o kontakt [email protected]  

Filmowanie z drona i fotografia nieruchomości

FILMOWANIE WESEL

Zakres usługi

Filmowanie wydarzeń objętych zleceniem w uzgodnionym czasie, montaż nagranego materiału, edycja, selekcja, montaż, dodanie napisów, podkładu dźwiękowego, przygotowanie go do umieszczenia na nośniku USB . Ilość nagranego materiału oraz czas trwania filmu do uzgodnienia z zamawiającym.

Dla uroczystości weselnej standardowy zakres usługi obejmuje filmowanie błogosławieństwa, ślubu kościelnego, wesela do godziny 1.00 (oczepiny). Z uroczystości montowany jest film o łącznym czasie trwania ok. 2-3 godz. (czas zależny jest od ilości zdarzeń i ich atrakcyjności filmowej). Młoda para otrzymuje nośnik USB.

Filmowanie uroczystości dwoma kamerami to dodatkowa opcja, która podnosi atrakcyjność oglądanego później materiału.

Czas wykonania płyt: 2-4 tygodnie po uroczystości.

Cena za filmowanie na weselu to 3900 zł. Cena obejmuje montaż i materiały. 


Fotografia

Pakiet Standardowy

Fotografowanie ślubu w kościele i wesela do godz. 1:00. Młodzi Państwo otrzymują pokaz ze 120-150 zdjęć na płycie nośniku USB. Pakiet obejmuje ponad 300 zdjęć.

Czas przygotowania zdjęć nie dłużej niż 30 dni po uroczystości. Cena za usługi wraz z sesją pary młodej 3500 zł.