Strona główna

Reklama

Reklama na Ekranie LED

Przedstawiamy propozycję zorganizowania kampanii promocyjnej Waszej firmy na naszym ekranie LED o rozmiarach 5m x 3m w Krakowie przy ul. Josepha Conrada, naprzeciw IKEA, w pobliżu CASTORAMA i MAKRO.

Hotel Daisy & Daisy Superior

Hotel Daisy Budżet & Daisy Superior

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do Hotel Daisy i Daisy Superior zlokalizowanych w najbardziej malowniczym miejscu Krakowa nieopodal Parku Decjusza, Lasku Wolskiego i rzeki Rudawy. Hotele są usytuowane prestiżowej dzielnicy Krakowa.

Basen

Basen Daisy

W hotelu znajduje się całoroczny ogólnodostępny basen o wymiarach 6,5 m x 17 m, głębokość od 1,1 m do 1,4 m.
Basen jest czynny codziennie w godzinach od 7:30 do 21:30.

Lodowisko

Lodowisko Daisy

W sezonie zimowym zapraszamy do skorzystania z lodowiska o wymiarach 20 m x 25 m. Lodowisko jest czynne w godzinach od 10:00 do 20:00.

Butowrotki

Butowrotki

Posiadamy w sprzedaży innowacyjne Butowrotki (Kick-Roller), czyli skrzyżowanie butów i popularnych rolek. Świetne rozwiązanie dla osób ceniących aktywność fizyczną! W takim obuwiu można wybrać się jednocześnie na spacer, a jak najdzie ochota, szybkim ruchem wyciągnąć rolki i jeździć!

Płytki ceramiczne

Płytki Ceramiczne

Prowadzimy sprzedaż płytek ceramicznych (dekorów) – wysokiej jakości wyrobów z rynków włoskich i hiszpańskich. Posiadamy setki różnych wzorów i rozmiarów, a ceny zaczynają się już od złotówki!